auth

Παιδική Χριστουγεννιάτικη γιορτή των Συλλόγων εργαζομένων στο ΑΠΘ (ΕΔΙΠ-ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΙ-ΕΤΕΠ-ΕΡΓΟΛΑΒΙΚΩΝ)

Αγαπητές/οι Συνάδελφισσες/οι,

Σε συνεργασία των Συλλόγων εργαζομένων στο ΑΠΘ (ΕΔΙΠ-ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΙ-ΕΤΕΠ-ΕΡΓΟΛΑΒΙΚΩΝ) για άλλη μια χρονιά θα πραγματοποιηθεί παιδική χριστουγεννιάτικη γιορτή με διασκεδαστικό πρόγραμμα (κλόουν, ξυλοπόδαροι - θεατρική παράσταση, μπουφές) την Κυριακή 8 Ιανουαρίου 2017 στην Αίθουσα Τελετών του ΑΠΘ. Παράλληλα θα δοθούν με έξοδα του Συλλόγου δώρα στα παιδιά μέχρι 12 ετών και θα βραβευτούν τα παιδιά που αρίστευσαν τη σχολική χρονιά 2015-16 σε Γυμνάσιο -Λύκειο και όσα παιδιά περάσανε σε ΑΕΙ-ΤΕΙ.
Μέχρι τις 11 Δεκεμβρίου 2016 θα πρέπει οι συνάδελφοι που έχουν παιδιά μέχρι τέλος Δημοτικού να δηλώσουν ονοματεπώνυμο παιδιού και ηλικία. Για τα παιδιά που αρίστευσαν θα πρέπει ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ να στείλουν τα αριστεία ή τη βεβαίωση εισαγωγής στις σχολές των ΑΕΙ-ΤΕΙ, με FAX ή Ε-MAIL στα μέλη του ΔΣ, προκειμένου ο Σύλλογος να προγραμματίσει τη δαπάνη και τις αγορές του έγκαιρα.

Το ΔΣ ΣΕΔΙΠ-ΑΠΘ

επιστροφή στην κορυφή